fbpx

אסקייפארק חדר בריחה בטבע

חדר הבריחה הרכוב הראשון מסוגו בישראל? צאו לדרך!

מה הסיפור?

הכל התחיל לפני עשרות שנים, בתקופת חומה ומגדל.
שלמה גור, ההוגה של רעיון חומה ומגדל, שהיה גם רכז הביטחון של הקיבוץ בנה בחשאי סליק בו העלים כלי נשק רבים מעיניי הבריטים. שלמה גור הלך לעולמו אך עוד קודם לכן הטמין ברחבי פארק המעיינות רמזים שיכולים לעזור בפתיחת סליק המעיינות שדלתו הנעולה התגלתה רק לאחרונה.
כשתגיעו תקבלו את התיק של גור, מכשיר קשר ורכב עם איתורן
ותצאו למסע בזמן שמטרתו פיצוח הקווסט ע"י איסוף הקודים שיאפשרו את פתיחת דלתו של הסליק.

חץ הפעלה/כפתור PLAY אסקייפארק
למי מתאימה הפעילות באסקייפארק?

ההיסטוריה לא נחה לרגע, ואנחנו צריכים את כולם! הפעילות הייחודית באסקייפארק מתאימה למשפחות עם ילדים, לחברים שמחפשים בילוי עם הרבה אקשן, לקבוצות עמיתים ביום כיף מהעבודה ולכל חובבי חדרי הבריחה שמחפשים את הדבר הבא בתחום.

אסקייפארק הוא חדר בריחה משודרג בחיק טבע שמציע לכם ליהנות מתעלומה בלשית אמיתית ומשהייה חווייתית בפארק המעיינות המושלם. התעלומה ההיסטורית של אסקייפארק מאפשרת פעילות מגבשת, מלמדת ומאתגרת בכל עונות השנה.

חשוב לדעת!

הכניסה לפעילות באסקייפארק מותנית בתיאום מראש. המשחק נערך בשעות הפעילות של פארק המעיינות ואורך כשעתיים-שעתיים וחצי.

כל משחק מחייב השתתפות של ארבעה שחקנים לפחות. בכל רכב יש שישה מקומות ישיבה.

לוגו משקפת

למי מתאימה הפעילות?

הפעילות מתאימה למשפחות עם ילדים, לבילוי עם החברים, לקבוצות וחברות ביום כיף ולכל מי שאוהב חדרי בריחה ומחפש תוכן איכותי, מגבש ומאתגר, בכל עונות השנה!
אירוח כפרי בניר דוד

חשוב לדעת!

– הפעילות ניתנת בהזמנה מראש בלבד!
– המשחק מתקיים בשעות הפעילות של פארק המעיינות
– בכל רכב עד 6 מקומות, מינימום 4 משתתפים
– משך המשחק כ-2-2.5 שעות
דרכי תקשורת והתנהגות

קחו טיפ מאיתנו

ממליצים בחום להגיע לחוויה מצויידים בבגדי ים וציוד רחצה.
טבילה והתרעננות במעיינות תשדרג לכם פלאים
את המשחק!

בחודש אוגוסט ובחגים אין אפשרות לשריין משחקי אסקייפ

הפריצה לסליק האחרון בארץ – כוחות הביטחון צריכים אתכם!

ידעתם שהתעלומה החשובה ביותר מימי ראשית היישוב עדיין לא נפתרה?

במשך עשרות שנים ניסו מיטב המוחות של מערכת הביטחון לפתור את חידת הסליק האחרון מימי חומה ומגדל והעלו חרס בידם. החוקרים המוכשרים ביותר, בלשים ידועי שם, קצינים עטורי אותות מהיחידות המובחרות בצה"ל, מפקדי משטרה לדורותיהם – כולם ניסו ואף לא אחד הצליח למצוא את הסליק האחרון בארץ שהוטמן בבטן האדמה בתקופת המאבק המתיש של היישוב בבריטים.

הכל השתנה כאשר מבקרים ערניים בפארק המעיינות איתרו את מקום הסליק המפורסם שעקבותיו אבדו ברבות השנים, אך עד לרגע הזה אף אחד מהם לא הצליח לפרוץ אותו.

רוצים להיות אלה שיצליחו?

צוות אסקייפארק בעמק המעיינות מבקש מכם להתגייס למשימה לאומית, סודית ורבת חשיבות, לסייע למערכת הביטחון לפרוץ את הסליק הישן ולמנוע ממנו ליפול לידיים הלא נכונות.

עכשיו כשאתם בפנים אנחנו מזמינים אתכם לישיבת מטה מיוחדת ובה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים.

בואו להיות חלק מההיסטוריה!

הכול התחיל לפני עשרות שנים כשיישובי העמק החליטו להקים מערכות ביצורים של חומה ומגדל, כדי לחזק את אחיזתם בקרקע. שלמה גור, רכז הביטחון של קיבוץ ניר דוד שהגה את רעיון חומה ומגדל, בנה יחד עם חבריו למאבק סליק גדול ומבוצר בבטן האדמה באזור פארק המעיינות ובו הטמין כלי נשק רבים כדי לסייע ליישוב במאבקו העיקש בבריטים.

שלמה ביצר את הסליק היטב, נעל אותו והסווה את מקומו. כדי לא לשכוח את הדרך אל הסליק הוא הטמין ברחבי הפארק רמזים שיצביעו על מקום הימצאו, ויקלו עליו ועל חבריו להגיע אליו,. אולם הם מעולם לא הגיעו אליו. הסליק וכלי הנשק הרבים שהוטמנו בו, נותרו נעולים למשך עשרות שנים. השמועה על הסליק האחרון בארץ עשתה כנפיים והעצימה את הילת המסתורין האופפת אותו.

רק באחרונה התגלתה במקרה דלתו הנעולה של הסליק, אולם אף אחד עוד לא הצליח לפצח את מנגנון הנעילה המורכב שלה.

רוצים להשתתף בפעילות היסטורית ולהחזיר עטרה ליושנה? כשתגיעו לאסקייפארק תקבלו לידיכם את התיק המפורסם של שלמה גור ובו מכשיר קשר ומפה שתסייע לכם להגיע אל הרמזים ששלמה פיזר בפארק ולפצח באמצעותם את הקודים לפריצת מנגנון הנעילה של דלת הסליק. רכב עם איתורן כבר עומד לרשותכם, ואנחנו מצפים לכם בכיליון עיניים.

תפריט נגישות